IV Rodzinny Rajd Rowerowy ZNP

17 sierpnia 2021

Zarząd Oddziału ZNP w Pszczynie zaprasza na IV Rodzinny Rajd Rowerowy ZNP

Rajd ma charakter rekreacyjno – rodzinny z poznaniem nowej trasy rowerowej tym razem rozpoczynającej się przy ścieżce rowerowej na ulicy Zdrojowej (obok dawnego WZD).

Zapraszamy w sobotę 4 września 2021 r.

Zbiórka uczestników o godzinie 09.00 trasa i miejsce startowe zostaną podane w terminie późniejszym po uzgodnieniu z komandorem rajdu.

Uczestnikami rajdu mogą być również niezrzeszeni pracownicy oświaty  wraz z dziećmi. Regulamin rajdu będzie wręczony podczas rejestracji.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września 2021 r. pod adresem mailowym [email protected] z podaniem imienia i nazwiska uczestnika, zaznaczając w zgłoszeniu literką „d” jeżeli zgłoszenie dotyczy dziecka do 16 roku życia. Zgłoszeń można dokonywać również  w biurze ZNP  wraz z wpisowym w wysokości 20 zł od osoby dorosłej, 10 zł dzieci.

Wysokość wpisowego dla osób niezrzeszonych wynosi 30 zł dla osób dorosłych oraz 10 zł dzieci.

Zakończenie rajdu planowane jest na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące z tradycyjnym poczęstunkiem.

Rajd odbędzie się niezależnie od warunków pogodowych. W przypadku deszczu planowana jest krótsza trasa.

Do zobaczenia na trasie.

rowery